Byggmesterforsikring

KONTAKT

Ansatte i Byggmesterforsikring

Her er alle våre kunnskapsrike og trivlige ansatte.

  • Administrasjon
    Kolbjørn Røstelien
    Kolbjørn Røstelien
    Daglig leder

    Telefon: 99 21 43 31
    Mail: kolbjorn@bmf.no

      Gro Haug
    Gro Haug
    Kontorsjef

    Telefon: 477 92 217
    E-post:  gro@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Økonomi og administrasjon

    Anneken Løvås
    Anneken Løvås
    Administrasjonsmedarbeider

    Telefon: 64 86 46 00
    E-post:  resepsjon@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Administrasjon

    Charlotte Nordby Riise
    Charlotte Nordby Riise
    Markedskoordinator


    Telefon: 477 92 257
    E-post: charlotte@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Markedsføring

  • Skadebehandling
    Julianne Nagy
    Julianne Nagy
    Leder Skadeoppgjør / Skadebehandler

    Telefon: 477 92 215
    E-post:  julianne@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Skadebehandling

    Nicolai Dammyr
    Nicolai Dammyr
    Skadebehandler / Jurist

    Telefon: 477 92 203
    E-post: nicolai@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Skadebehandling

    Mona Irene K. Smedbøl
    Mona Irene K. Smedbøl
    Skadebehandler

    Telefon: 477 92 226
    E-post:  mona@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Skadebehandling

  • Salg og rådgivning forsikring
    Anita Sterri Aaslie
    Anita Sterri Aaslie
    Rådgiver Vedlikehold

    Telefon: 477 92 216
    E-post:  anita@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Nærings- og privatforsikringer

    Ronny Dervo-Lehn
    Ronny Dervo-Lehn
    Rådgiver Vedlikehold

    Telefon: 477 92 228
    E-post:  ronny@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Nærings- og privatforsikringer

    Trond Bystrøm
    Trond Bystrøm
    Fagleder / Autorisert Forsikringsrådgiver

    Telefon: 40 55 62 28
    E-post:  trond@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Sasa Zivanovic
    Sasa Zivanovic
    Leder Salg

    Telefon: 477 92 248
    E-post:  sasa@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Unni Kreppen
    Unni Kreppen
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 477 92 231
    E-post: Unni@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Næringsforsikringer

    Jens Christian Sundem
    Jens Christian Sundem
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 477 92 195
    E-post:  jens@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Næringsforsikringer

    Martin Whist
    Martin Whist
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 477 92 241
    E-post: martin@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Næringsforsikringer

     

  • Salg og rådgivning garanti
    Cathrine Lier Øygarden
    Cathrine Lier Øygarden
    Leder garanti

    Telefon: 477 92 238
    E-post:  cathrine@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Garanti- og sikkerhetsstillelse

    Autorisert Forsikringsrådgiver

    Charlotte Nordby Riise
    Charlotte Nordby Riise
    Rådgiver garanti

    Telefon: 477 92 257
    E-post:  charlotte@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Garanti- og sikkerhetsstillelse